Відкрили провадження проти митників, які “пропустили” з грошима братів Суркісів через КПП “Вилок”

ДБР порушило провадження стосовно митників, які без перевірки пропустили автомобілі братів Суркісів через кордон Закарпаття.

Зазначається, що на митному контролі КПП “Вилок” 26 лютого 2022 року інспекторами не проводилось жодної перевірки багажу чи особистих речей Григорія та Ігора Суркіса, які перебували за кермом своїх машин. Перевірки не проводились речей і пасажирів, яких було по 4 у кожній автівці.

Відтак, ні водії, ні пасажири не задекларували на українській стороні ні кошти, ні речі. Вже в Угорщині двоє бізнесменів задекларували велику суму готівки, що згодом стало відомо журналістам УП з власних джерел. Сума для декларування озвучується 17,6 млн доларів.

Досудове розслідування проводиться згідно с.2 ст.364 ККУ. Наразі у ДБР з’ясовують за яких обставин митники сприяли незаконному переміщенню великої суми коштів через кордон України.

За скоєне винуватця загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Нагадаємо, через КПП “Вилок” вивезли незаконно 30 млн доларів: що відомо

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*