Віктор Микита про комендантську годину та обмеження під час НС на Закарпатті

Сьогодні у Закарпатській ОДА відбувся брифінг щодо введення надзвичайного стану по всій Україні окрім Луганської та Донецької областей.

На брифінгу акцентували увагу, що надзвичайний та воєнний стан це різні речі. Перший є більш м’якшим. Ввводиться для уникнення дестабілізації на території країни та дозволяє працювати службам у гнучкому режимі. Надзвичайний стан вводиться на термін 30 днів. Попередньо, сьогодні має бути прийняте відповідне рішення Верховною Радою України.

Надзвичайний стан передбачає певні обмеження:

  • обмеження у пересуванні транспортних засобів
  • перевірка документів
  • огляди авто
  • встановлення блок-постів

На запитання про введення комендантської години, голова ОДА відповів, що наразі у області не будуть вводитись обмеження, в тому числі і комендантська година. Але документи мати при собі завжди, можуть попросити для перевірки. Однак, все залежить від ситуації, про зміни буде повідомлено додатково – пише kiszo.news.

На брифінгу акцентували на фільтруванні інформації у ЗМІ, тому попросили довіряти інформації у перевірених медіа чи органів влади області.

На Закарпатті створять штаб, який аналізуватиме ситуацію та відповідно до результатів, прийматиме рішення та інформуватиме громадськість.

Пункти пропуску в Закарпатській області будуть працювати в штатному режимі. Однак не виключено, що посиляють дії правоохоронців (посилений контроль) при в’їзді та виїзді з області.

СБУ в Закарпатській області після введення надзвичайного стану проводитиме заходи згідно з посадовими інструкціями.

Про надзвичайний стан детальніше тут.

Нагадаємо, в Україні 23 лютого оголошено призов резервістів.

1 Trackback / Pingback

  1. Закарпаття готове за потреби прийняти до 50 тисяч переселенців - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика, економіка, кримінал спорт

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*