Вийшов документальний фільм «Між небом і горами» про будні «швидкої» на Закарпатті

Пам’ятаєте 2020 рік? Карантин, маски, соціальна дистанція та повна невідомість. Не оминула пандемія і село Колочава на Закарпатті. Та попри це, люди продовжували жити життя. А раптом що –фельдшерки «швидкої» завжди готові прийти на допомогу.

Саме про це вийшов документальний фільм «Між небом та горами» – розповідають на онлайн-платформі Takflix.

У 2020 році, коли світу загрожує пандемія нового та невідомого коронавірусу, гірське село Колочава на Закарпатті, продовжує жити буденним життям, адже люди тут стикаються з труднощами постійно. Єдина станція швидкої допомоги в селі та чотири жінки фельдшерки працюють в звичайному режимі.

Марію, Тетяну, Анну та Світлану, які працюють фельдшерами на швидкій, в селі дуже добре знають. Вони вже багато років працюють на станції швидкої допомоги, та самі живуть в цьому ж селі.

Незважаючи на пандемію, більшість викликів в цьому селі це хвороби, які нікуди не зникли: інсульти, гіпертонія і серцево-судинні захворювання, панкреатит, алкогольна інтоксикація та інші. Люди і далі страждають від більш важких хвороб, які стають ще небезпечнішими в переповнених ковідними хворими лікарнях.

Повну версію фільму ви знайдете на Takflix.

Стрічка доступна до перегляду в усьому світі з українськими, англійськими та німецькими субтитрами.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*