Я не вірю світові після побаченого в Україні. Я вірю в ЗСУ та наших людей, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський сказав, що він не може більше довіряти світовим політикам і положенням міжнародного права через те, що вони не зупинили російську агресію, але він вірить в українців і Збройні сили України.

Про це Зеленський сказав у інтерв’ю для американського телеканалу CNN.

Пряма мова журналіста CNN: Щороку в День пам’яті жертв Голокосту політики з усього світу оприлюднюють заяви зі слоганом “Ніколи знову”. Ці заяви мусять здаватися для вас позбавленими сенсу зараз. Коли світ говорить “ніколи знову”, чи справді він вірить у те, що говорить?”

Пряма мова Зеленського: “Я не вірю світові. Після того, що ми побачили, що коїться в Україні, ми… Тобто, я не маю цього почуття довіри, що ми маємо вірити в деякі країни і деяких лідерів. Ми не віримо у слова. Після ескалації Росії, ми не віримо сусідам. Ми в усе це більше не віримо.

Навіть я не вірю в документи (міжнародного права – ред.), тому що ми також мали Будапештський меморандум – гадаю, ви знаєте всі деталі цього. Для мене, це просто аркуш паперу, який нічого не важить.

Ми віримо в прагматичні речі, про які можна домовитися. Якщо ви наші друзі чи партнери, дайте нам зброю, допоможіть нам, надайте нам підтримку, дайте нам гроші і зупиніть Росію, наносьте удар по Росії. Ви можете це зробити, якщо ви наші друзі.

Єдина віра, яка лишилася, це віра в нас самих, у наших людей, у наші Збройні сили, і віра, що (певні – ред.) країни будуть підтримувати нас не лише словами, але й вчинками. Ось і все.

Ніколи знову… Серйозно, всі про це говорять, але, як бачите, не в кожного є сила духу”.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*