Як працюватиме у “червоній зоні” громадський транспорт в Ужгороді

З 11 лютого Закарпаття переводять у “червону зону”.

У зв’язку з цим, Zakarpattya24 дізнавалось у Петра Бобика, начальника відділу транспорту Ужгородської міської ради, як працюватиме громадський транспорт у цей період та що чекає на пасажирів.

За його словами, громадський транспорт їздитиме так, як і у попередній карантинній зоні – помаранчевій.

У зв’язку із обмеженнями у громадському транспорті забороняється:

  • перебування в громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
  • здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі у міському сполученні, в кількості більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

“Наразі мінімальний пасажиропотік, оскільки студенти та учні знаходяться на дистанційному навчанні, то кількість автобусів на маршрутах не змінюється. Поки ніяких додаткових заходів з обмеження руху громадського транспорту не вводяться” – повідомив у коментарі Петро Бобик.

Додав, що організація спецперевезення працівників окремих підприємств здійснюється тільки у випадку зупинки регулярних перевезень.

У інших районах, якщо місцева влада не прийме додаткових обмежень, то автобуси та маршрутки можуть курсувати у звичайному режимі (але кількість пасажирів у них має не перевищувати кількості сидячих місць, а масковий режим є обов’язковим).

Постанова Кабміну № 1236, яка регулює карантинні правила в Україні, не передбачає суворих заборон на роботу локального громадського транспорту у тих містах, які опинилися в “червоній” зоні.

Проте адміністрації міст, а також регіональні комісії ТЕБ та НС можуть запроваджувати власні додаткові умови для роботи громадського транспорту.

МОЗ України також повідомило, що для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати один із вказаних вище COVID-документів. Водночас дозволяється використання “жовтого” COVID-сертифіката або довідки про отримання однієї дози вакцини.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*