Євробачення-2022: Kalush Orchestra вживу виступить на сцені в Турині

Найближчим часом представники України їдуть у промотур за кордон.

Представники України на «Євробаченні-2022» гурт Kalush Orchestra («Калуш Оркестра») з піснею Stefania виступить наживо у Турині. Зараз учасники гурту готуються до промоконцертів в європейських країнах.

Про це музиканти розповіли журналістам у Львові на Площі Ринок, повідомляє Суспільне.

Учасники гурту вперше від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну зібралися у Львові та починають підготовку до виступу в Турині. 

За їхніми словами, найкраще, що зараз вони можуть зробити для країни — це підтримати Україну своїм виступом та через спілкування з європейською аудиторією.

«За останні декілька тижнів ставилося під питання участь України в Євробаченні, через ситуацію в державі. Готувалися документи, були різні обставини, але тепер ми можемо точно заявити, що Kalush Orchestra їде виступати в Турин на Євробачення в живу», – сказав Псюк.

«Хочемо показати українську музику світовій спільноті, наш дух, що нас не зламати. У такий складний час нам дуже потрібна підтримка», — кажуть у гурті.

Kalush Orchestra погодилися взяти участь у промоконцертах напередодні «Євробачення». На всіх заходах гурт планує збирати кошти для допомоги Україні. Деталі проведення промотуру та подій, в яких Kalush Orchestra братимуть участь, оголосять  найближчими днями.

Виїхати у промотур за кордон Kalush Orchestra планує вже у неділю.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*