З рекордом та ранами: Українка пройшла соло Закарпатський туристичний шлях за 5 тижнів

Аліна Косовська, яка є волонтером та учасницею бойових дій пройшла за 5 тижнів 398 км Закарпатського туристичного маршруту. Це був соло-похід зі сходу на захід.

Як повідомляло Zakartattya24 у попередній публікації, у разі успішного проходження та завершення це буде рекорд, адже досі в Україні ніхто не проходив узимку соло весь ЗТШ.

Про завершення свого шляху Аліна повідомила у соцмережі. Також вона показала з якими ранами на ногах їй вдалось завершити весь шлях.

За п’ять тижнів на маршруті була ідеальна безхмарна погода за весь час, каже гірська проводниця. Їй не було страшно, адже вона багато років сама ходить. Розраховувати можна тільки на себе, відповідальність ні на кого не перекладеш. І це виклик, щоб спробувати свої сили та себе, а заодно насолоджуватися краєвидами.

Аліна також розповіла, що залишила в колибах аптечки, щоб туристи могли надати собі допомогу в разі потреби, і дуже сподівається, що для цього вони і будуть використані.

  • полонина Менчул (маршрут з Квасів на Петрос)
  • перемичка між Петросом і Говерлою, хатинка заповідника
  • перемичка, колиба
  • екопункт під вершиною Говерли
  • колиба на полонині Щівник
  • колиба на полонині Радуль

Так як Аліна є керівником благодійного фонду “Зорі надії”, то кошти на ці медикаменти їй допомогли зібрати небайдужі.

Про соло-шлях, виклики, перешкоди та досягення українка розповідає на своїй сторінці у Фейсбук. Та ділиться з користувами неймовірними краєвидами закарпатських гір та лайфхаків для тих, хто любить ходити у зимні походи.

Нагадаємо, Аліна Косовська, стартувала на маршруті на Різдво з Великого Березного, а завершила майже через місяць у Діловому в Рахівському районі. Протягом маршруту вона пройшла Вододільний та Боржавський хребти, полонину Красну. Найважчими були три найвищі масиви Карпат – Чорногора, Свидовець та Мармароси.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*