За півтора місяці переселенці на Закарпатті отримали понад 161 млн грн

Фото: Суспільне

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати соціальну допомогу у 177 відділеннях “Укрпошти”. Про це Суспільному розповів директор Закарпатської дирекції “Укрпошти” Сергій Калій. За його словами, для оформлення цих виплат виділили виділили окремих операторів.

“Виплати в нас поділяються на категорії. У першу чергу — це виплати Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з питань біженців та представництва Міжнародної організації ООН з питань міграції — це агенція в Україні. Впродовж квітня та за 17 днів травня ми здійснили 178 тисяч виплат на суму понад 161 мільйон гривень. “Укрпошта” в цьому питанні є оператором. Кошти нам надають для виплат саме ці міжнародні організації, вони є організатором цього процесу”, — зазначив Сергій Калій.

Для отримання коштів, людина повинна мати статус внутрішньо переміщеної особи. Їх нараховують на рахунки “Ощадбанку”, утім, невдовзі перелік доступних банків буде розширено.

“Сьогодні 30 тисяч заявок уже оплачено. Ми прогнозуємо, що це близько 70-80 тисяч осіб уже отримали кошти. Це 2 тисячі на дорослого, 3 тисячі гривень на дитину і 3 тисячі гривень на людину з інвалідністю. Близько 100 тисяч 653 особи отримали кошти від міжнародних партнерів, це ООН УВКБ (Управління Верховного комісара ООН у справах біженців), ООН по міграції, ООН продуктового напрямку”, — повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*