За сьогоднішній день від рук ворога загинуло 57 українців, понад 150 поранено

За оперативними даними у результаті російського нападу вже загинуло 57 українців – цивільних і військових, ще 169 – поранено. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі каналу 1+1.

Як повідомив радник міністра МВС Вадим Денисенко, за добу зафіксовано 393 обстріли України, зокрема і по цивільних об’єктах. «Заяви росіян про те, що вони не стріляють по цивільних об’єктах, а тільки по військових – неправдиві. На цей момент ми вже можемо говорити, що зруйновано 6 постів і обстріляно 32 цивільні об’єкти військами РФ», – сказав Вадим Денисенко.

У той же час, міністр запевнив, що система працює стабільно, медики будуть намагатися врятувати життя кожного українця.

«Закладам охорони здоров’я знову доводиться перепрофільовуватися. Сьогодні ми запропонували тим, кого можна лікувати амбулаторно, залишити заклади охорони здоров’я, щоби бути готовими приймати українців, яким потрібно буде надавати медичну допомогу. Ми зробили це на усій території разом із уведенням воєнного стану», – зазначив Віктор Ляшко.

За його словами, медичні працівники працюють постійно, чергують усі медики, не лише  хірургічного профілю, травматологи, реаніматологи. Усі на своїх робочих місцях: і комунальних лікарнях, і в закладах, що є у підпорядкуванні МОЗ, Національної академії медичних наук. Є сигнали про готовність від певних приватних клінік.

«У Генеральному штабі є підрозділ з медицини, в якому працюють і працівники МОЗ. Ми постійно координуємося, допомагаємо одне одному, щоб кожен, хто потребує допомоги, її отримав», – підсумував міністр.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*