Закарпатець незаконно віз через кордон крупну партію психотропів

На митному посту “Астей” у мукачівця виявили майже 8 тисяч психотропних медпрепаратів, які він незаконно віз в Україну. Про це інформують в Закарпатській митниці.

Чоловік повертався з Угорщини. Для перетину кордону обрав спрощену смугу – «зелений коридор».

Оцінивши ризики, митники відправили легковий автомобіль на перевірку. Там серед особистих речей закарпатця було виявлено понад 7 тисяч пігулок та 85 ін’єкцій медпрепаратів іноземного виробництва: понад 2 тис таблеток трамадолу, 2.5 тисяч «alprazolam» (алпразолам); медичний препарат «Rivotril 2 mg» та близько 3 тисяч «klonazepam» (клоназепам).

Чоловік визнав, що лікарські засоби належать йому та показав рахунок на придбання. Однак, необхідні дозвільні документи на перевезення психотропів у нього були відсутні. Ці препарати з нарковмісними таблетками належать до списку наркотичних засобів. У разі придбання за кордоном за призначенням лікаря, потрібно мати з собою рецепт.

Інспектори склали на чоловіка протокол за ч.3 статті 471 Митного кодексу України. Згідно відкритого кримінального провадження через протиправне діяння, яке містить ознаки злочину, виявлені наркотичні засоби будуть вилучені правоохоронцями.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*