Спортсменка із Закарпаття Олександра Меркушина здобула бронзу на ЮЧС-2023 із біатлону

У казахському місті Щучинськ відбулася індивідуальна гонка серед дівчат на юніорському чемпіонаті світу. Про це повідомляє “Біатлон Україна”.

Олександра Меркушина стала бронзовою призеркою, яку 18-річна спортсменка з Закарпаття виборола в індивідуальній гонці серед дівчат на 10 км.

Повідомляється, що під час індивідуальної гонки Олександра Меркушина роздумувала над тим, щоб зійти з траси, не фінішувавши, через сильний біль у нозі. Однак українка продовжила боротися.

«Коли на останньому колі я почула інформацію, що можу залишитися у ТОП-3, я просто виклала усі свої сили», – розповіла спортсменка в коментарі для IBU по закінченню гонки.

Згодом, Олександра додала, що це найважча нагорода у її житті, що робить цю бронзову медаль найпам’ятнішою для спортсменки.

Це вже друга нагорода для Олександри на ЮЧС-2023, 4 березня в змішаній естафеті разом з командою вона також здобула бронзу.

Вітаємо спортсменку!

Довідково: Олександра Меркушина разом зі своєю старшою сестрою біатлоністкою Анастасією Меркушиною перейшли у команду Закарпатської області. Тренують спорстменок їхні батьки – Олег та Ірина Меркушини.

Закарпаття 24

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*