Закарпатці знову на п’єдесталі: шабліст Василь Гумен здобув “срібло” на Чемпіонаті Європи

Збірна України, до складу якої входить закарпатець Василь Гумен, Андрій Ягодка, Богдан Платонов та Юрій Цап, стали віце-чемпіонами у командних змаганнях на Чемпіонаті Європи з фехтування. Про це повідомили у Національній федерації фехтування України.

Українська команда після перемог над іспанцями (45:33), Німеччиною (45:44) та Туреччиною (45:43) у фіналі мінімально поступилася лідеру європейського рейтингу збірній Угорщини – 39:40.

Наш земляк, 20-річний Василь Гумен, вийшов на доріжку у якості дебютанта, це перша у його кар’єрі медаль континентальної першості.

Змагання тривають у турецькій Анталії. Це друге в історії срібло нашої чоловічої шаблі у командних змаганнях на чемпіонатах Європи і перша нагорода на першості континенту у цьому виді змагань з 2013 року.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!