Закарпатця, який має десятьох дітей, звинувачують у жорстокому побитті жителя Хмельницького

Багатодітного уродженця Закарпаття відправили під варту до 4 листопада через заподіяння тяжкого тілесного ушкодження хмельничанину. Таке рішення ухвалив Хмельницький міськрайонний суд.

За версією слідства, 5 вересня близько 23 години у Хмельницькому на вулиці Соборна, неподалік ТЦ “Дитячий світ” уродженець Закарпаття дерев’яним бруском вдарив по голові місцевого жителя. У хмельничанина медики діагностували перелом лобної пазухи — тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

Водночас, сторона захисту вважає запобіжний захід надто суворим, оскільки правоохоронці не описали усі події того вечора й причини такого вчинку. Мовляв, підзахисний діяв в умовах крайньої необхідності, аби захистити свого тестя від побиття. Зважаючи на те, що підозрюваний закарпатець — пенсіонер з інвалідністю, має постійне місце проживання, утримує десятьох малолітніх дітей та раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, адвокатка просила для нього в апеляційному суді цілодобовий домашній арешт.

Втім, апеляційну скаргу не задовільнили — сторона обвинувачення довела, що під домашнім арештом підозрюваний зможе переховуватися від органів розслідування та суду, незаконно впливати на потерпілого, свідків, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, або вчинити інше кримінальне правопорушення.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*