Закарпаття буде опікуватися громадою на Херсонщині

Відсьогодні Закарпатська область буде всебічно опікуватися відновленням Тягинської територіальної громади Херсонської області. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.

Ця громада розташована на лінії зіткнення з ворогом на лівому березі Дніпра. Понад 2 тисячі домогосподарств і майже 6 тисяч людей перебувають у надважких умовах та потребують нашої допомоги й підтримки. 

Наразі Закарпатська ОВА, обласна рада, всі районні військові адміністрації та територіальні громади краю почали збирати гуманітарну допомогу для забезпечення першочергових потреб жителів Тягинської громади.

Крім того, в ОВА розробляють програми психоемоційного відновлення і реабілітації в курортно-рекреаційних точках Закарпаття. 

“Ми провели перемовини з нашими закордонними партнерами та готуємо трансфер для місцевих дітей з матерями на відпочинок і короткострокове перебування в найкращих умовах. Наші закордонні партнери та регіони-побратими також вирішили приєднатися і вже формують гуманітарні вантажі для Тягинської громади Херсонщини”, — додав Микита.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*