Закарпаття стало другою областю в Україні за кількістю релокованих за рік війни підприємств

Усього за рік повномасштабної війни в Україні релокувалися 800 компаній. Про це повідомили в Міністерстві реінтеграції.

Усі компанії перемістилися до більш безпечних регіонів. 623 підприємства працюють, іншим шукають більш підходящу локацію.

Закарпаття стало другою областю за кількістю релокованих підприємств — 14.5%. Попереду Львівська область — 24%.

Найменше компаній релокувались до Чернівецької області – 9.8%, Івано-Франківської – 8.3%, Хмельницької – 7.3%, Тернопільської – 6.3%.

Окрім того, нині деякі підприємства повертаються на попередні місця роботи у зв’язку з покращенням там безпекової ситуації, зокрема, в Харківську, Чернігівську та Сумську область. 44 підприємства вже повернулись.

“Уряд продовжує надавати підтримку підприємствам, які вирішили релокуватись, адже їх перевезення в безпечніші регіони – це збереження робочих місць, збереження динаміки сплати податків, збереження активності бізнесу, який є драйвером відбудови і сильним гравцем на економічному фронті, ”, – наголосила Тетяна Бережна, заступник Міністра економіки України.

Кожному підприємству, яке переїжджає на Закарпаття, приділяють увагу усі державні та контролюючі органи, аби створити належні умови для ведення бізнесу.

Закарпаття хоче зберегти економічну складову, оскільки регіон в тилу і має таку можливість — зазначав раніше голова ОВА Віктор Микита.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*