“Закарпаттяобленерго” оприлюднило графік відключення електроенергії на 16 листопада

У «Закарпаттяобленерго» оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 16 листопада.

Повідомляється, що час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго».

Графіки публікуються на сайті товариства щоденно — напередодні на наступну добу.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

19 коментарів

 1. Фактичне відключення електроенергії , ніяк не співпадає з графіком відключень! Для чого його опубліковано якшо люди незнають на коли підготуватись? До всього ж , водозабірну станцію можна було б залишити аби хоч вода в період відсутності світла була!

 2. Просп. Свободи, 44. Учора не було світла весь день, з 9.30 до 18.30. Сьогодні з 8.00 знову вимкнули. Хіба такий графік передбачений? Це вже знущання.

  • Вони одні вулиці відключають,а інші ні.Дивлюся в графік і в шоці.В.Ковача 2 дні підряд виключають зараз дивлюся в список вулиці немає нашою а 3-й день виключили.Безпорядок

 3. Навіщо публікують графік якщо виключають зовсім не за графіком,16 листопада у Тячівському р-н виключили на 11 годин, включили на 4 години і знову виключили. Як нам орієнтуватися коли є маленька дитина,коли ми маємо мити дітей вночі піднімати? Коли дадуть від 2- до 5 год.

 4. Шановні енергетики, Закарпаття слава Богу поки не бомблять, тому не бачу причин відключення світла зразу на 12 годин безперервно, стосується міста Ужгород, з графіком співпадіння немає взагалі ніякого. В більшості районів взагалі не вимикають світло. Не потрібно розказувати що в Ужгороді є дуже критична інфраструктура. Ви що знушаєтесь, чи ви тренуєте людей???

 5. Чому певні райони Ужгорода повинні сидіти по 11-12 годин без світла? 16 листопада вул.Заньковецької від 8 ранку до 7 вечора світла не було.В той час, як в інших не вимикають світло навіть на одну годину.Навіщо складати графіки,якщо вони не відповідають дійсності

 6. Світла немає від 16 листопада від 8 ранку до 7 вечора на вул.Заньковецької.Чому деяким районам Ужгорода вимикають світло на 11-12 годин? В той час як іншим не вимикають світло навіть на годину.Навіщо складати графіки, якщо вони не відповідають дійсності

 7. На вул.Грушевського 16.11.22 з 8:30 ранку і до 21:40 не було світла, хоча на сусідніх вулицях все працювало в звичному режимі. Сьогодні 17.11.22 знову вимкнули світло в 8:09 хоча за графіком повинні були вимкнути в 10….Вважаю це якимось неподобством. Чому одна вулиця повинна сидіти без світла 14 годин, а інші ні. Та ще й до всього цього всі вулиці освітлені. Виключайте світло на вулиці, а не в дитлових будинках!!

 8. Світла не було від 16 листопада від 8 ранку до 7 вечора на вул.Заньковецької.Чому деяким районам Ужгорода вимикають світло на 11-12 годин? В той час як іншим не вимикають світло навіть на годину.Навіщо складати графіки, якщо вони не відповідають дійсності

 9. Ставлю до відома керівництво обленерго,що 16.11. в м. Мукачево,по вул. Б.Хмельницького та сусідніх вулицях в 6.00 з ранку було відключено струм,який було включено тільки в 22.00 і то лише на П’ЯТНАДЦЯТЬ ХВИЛИН і знову було відключено.Вночі, включили на деякий час і знову виключили, сьогодні вже 17 листопада обід (13.00), а світла і досі не має. Весь мікрорайон фактично вже другу добу без світла. Я їздив до керівників міскьенерго у м. Мукачево, вони як завжди, тільки розводять руками і кажуть, що вони графіками не займаються цим займається обленерго…..
  У нас двохмісячна дитина….
  Закарпаттяобленерго хоч володіє ситуацією, що твориться в районах області, у нас в Мукачеві, є мікрорайони “модні” де взагалі ще ніразу не було відключення струму, а у деяких систематично.
  Ваші графіки це…..

 10. То як модна на 22 години вимикати світло, вмикати на 2 години і знову вимикати?? Навіть якщо є аварійні відключення в тому ж Харкові, який валять кожен день то там світло на 4 години вимикають і то погодинно вимкнення і аварійне разом!! В мукачево у всіх індивідуальне опалення, купа малих дітей мерзнуть!Ви вирішили людей замордували?? За то в Балоги всі ресторани світяться як новорічна ялинка, а люди хай мерзнуть по 22 години без світла!

 11. Це взагалі безвідповідальність якщо увас є графік то чому вимикаєте на 16 годин зранку
  З 7 до 22 дали до 12:00ночі і знову вимкнули до ранку 5:00
  Зранку знов вимкнули який це графік

 12. Який це до біса графік 16годин не було
  Світла вчора дали на 2години ночю і потім знову виключили до ранку і сьогодні вже нема
  З 10:00 тепер що знову в ночі чекати

 13. 11/12. Докучаева 6 без света 16.11 сидели почти сутки. И сейчас опять отключили.Это издевательство!

 14. Просто знущання… Суки!!! За дві доби світло було лише 7 годин!!!! Відключать як хочуть і коли, без попередження!!!! А іфроструктура нашої області ціла! Досить класти мільярди собі у кишені!!!

 15. Дійсно, що в нас коїться? Може, запитати президента? Або службу безпеки? Комусь темрява допомагає?
  Я не проти економії та природних біорітмів або не в холоднечу ж и на стільки. Якщо додати сюди умови праці і режим то це вже конкретний геноцид народу та відсів біомаси.

 16. Що ви за люди? На вашу думку вимикати в одних світло кожного дня по 14-16 годин це нормально? Вул.Заньковецької 8 година ранку вимкнули, 12 ночі увімкнули. І так кожний день. Не потрібно розказувати про якісь там аварійні відключення! Центр Ужгорода світиться,в сусідніх районах світло є завжди.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*