Закарпаттяобленерго опублікувало важливе попередження для жителів області

24 листопада в Закарпатті, крім Графіків аварійних та погодинних відключень, застосовано І чергу Спеціального графіка аварійних відключень.

До цього спричинили вчорашні влучання російських ракет в обʼєкти енергетичної інфраструктури. Аварійні відключення наразі в усіх областях України.

У Закарпатській області, як і у всіх інших, станом на 7.00 24 листопада застосовані Графіки погодинних відключень та всі 10 черг Графіків аварійних відключень.

Крім того, вночі, за спеціальним розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» і з метою операційної безпеки, запроваджено І чергу Спеціального графіка аварійних відключень – було повністю знеживлені території колишніх Рахівського і Тячівського районів області.

“Звертаємо вашу увагу, що через різні об’єктивні причини (відсутність зв’язку, повітряні тривоги тощо) терміни застосування Графіків погодинних відключень можуть бути змінені” – уточнюють в компанії.

ГПВ: https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/schedule/

ГАВ: https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/Grafik/

Диспетчери та інженери докладають всіх можливих зусиль для відновлення роботи енергосистеми України.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

12 коментарів

 1. Який там графік, які черги виключили коли захотіли, і досі не включили!! Добре що вимикають одні й ті самі вулиці, інших це ніби не стосується!! Мало того сиди без світла так ще й без води!!

  • На нас доганняють кіловати бо декого немож відключити бо там хтось а інші побарабану звонив оператору навіть говорити незнають, доки чи чого навіть сказала що я більш неповторатиму

 2. Хоть шо, бла бла бла. Хто ті графіки складав? Враження що хтось п’яний сидить в вимикає як хоче, “безсовісні” !!! Надіюсь у вас теж вже добу немає світла а з сусіднього будинку світить без перебою!

 3. Дехто шикує з світлом, а декого немає енергії добу. Ніякі графіки не дотримуються.

 4. Я все розумію, війна, ракети… Але сидимо одні і ті ж села без світла, води, тепла, бо це все пов’язано- по 14 годин!
  Так можна якось відкорегувати, 4 год без світла, а далі хоч 4-з світлом! Маленьки діти, ні помити, ні зігріти;школярі…. А сусіднє село-як новорічна ялинка, сяє? Чого так?!

 5. Є вулиці, які не виключають, бо там порізшали…
  Де та справедливість… Будьте людьми, не все вирішуючи гроші

 6. В інших областях світло так на довго не вимикають на закарпатті що не люди живуть
  Як так можна вимкнути на цілу добу світло і зв’язок

 7. Ніякі графіки не дотримуються зовсім! В 8год. вже не було світла, а зараз 13.15. Це Гагаріна. І дім тільки електрофіцирований.

 8. В Поляні Свалявського району одні сидять цілодобово без світла, а іншим ніколи не вимикають. Свавілля

 9. Сиділи вчора 17 годим без світла тепер 14 ть народ якого фига города сидять там де є якісь чини із світлом а ми маємо без світла сидіти вися продали той хто відключає це світло зробіть усім одинаково 4 години є світло 4 не має а не хтось хіпує а в когось котли малі обігрівачі не працюють діти мерзнуть тощо

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*