Залізничного сполучення між Білоруссю та Україною більше немає – голова правління Укрзалізниці

Росія більше не зможе постачати до України через білоруську залізну дорогу свою техніку і провізію, адже залізничного сполучення між Білоруссю та Україною більше немає. Про це заявив голова правління Української залізниці Олександр Камишин в ефірі “«Настоящего времени».

Він подякував чесним білоруським залізничникам, відмовившись розкрити подробиці.

Також відомо, що успішно завершилась спецоперація по поверненню в Україну останніх 4 українських машиністів, що залишались на ворожій території.

Коли почалась війна, на території росії та білорусії в моменті було 12 українських машиністів. 8 машиністів ми правдами і неправдами повернули в перші ж дні війни.

“Останні 4 машиністи провели в білорусії 23 дні. Я вдячний всім, хто планував, домовлявся і відпрацьовував цю спецоперацію. Команді залізничників, дипломатів, спецслужб. Я вдячний нашим партнерам із Польщі. Вдячний білоруським залізничникам за людяне ставлення до наших людей. Я ще раз переконуюсь, що серед білорусів ще залишились чесні люди, особливо серед залізничників. Ми вже на території України” – повідомив Олександр Камишин.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*