Затриманий без документів чоловік погрожував закарпатським прикордонникам

Учора на Закарпаттi затримали порушника, який знаходився у прикордоннi без документiв та погрожував прикордонникам фiзичною розправою. Про це повiдомляють в Захiдному регiональному управлiннi Держприкордонслужби України.

Пiд час несення служби прикордонний наряд Чопського загону зупинив легкове авто, в якому знаходились двоє людей. На вимогу правоохоронцiв водiй надав документи, що посвiдчують особу, а пасажир, чоловiк середнього вiку, вiдмовився. Згодом з’ясувалося, що вiн не має при собi жодних документiв.

Коли чоловiка попередили, що перебування у контрольному прикордонному районi без документiв тягне за собою адмiнiстративну вiдповiдальнiсть, вiн став агресивно поводитися. Правопорушник вiдмовлявся назвати своє iм’я, лаявся, погрожував прикордонникам, що поб’є та прострелить ноги.

Чоловiка затримали в адмiнiстративному порядку. На мiсце подiї прибула група реагування, також викликали спiвробiтникiв Нацiональної полiцiї.

Затриманого доставили у прикордонний пiдроздiл для зʼясування обставин правопорушення, встановлення особи та складання матерiалiв.

Окрiм порушення прикордонного режиму, у дiях жителя Закарпаття вбачаються ознаки кримiнального правопорушення «Погроза або насильство щодо працiвника правоохоронного органу». Повiдомлення про це направили до Нацполiцiї.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*