Завдяки багаторівневій спецоперації СБУ вдалось затримати Віктора Медведчука

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський повідомив про затримання Віктора Медведчука.

“Проведено спецоперацію завдяки СБУ. Молодці! Деталі згодом”, – йдеться в підписі до фото.

Також Зеленський привітав причетних з Днем космонавтики, використавши знову таки фото із Віктором Медведчуком.

Про затримання висловився також Іван Баканов, голова СБУ:

“Ти можеш бути проросійським політиком і роками працювати на державу-агресора. Ти можеш ховатися від правосуддя останнім часом. Можеш навіть одягнути українську військову форму для маскування… Але чи допоможе тобі це втекти від покарання? Аж ніяк! Кайдани чекають на тебе. І на таких же зрадників України, як ти! Проросійські запроданці та агенти спецслужб рф, запам’ятайте – у ваших злочинів немає жодного строку давності. Та схованок, де б ми вас не знайшли!

Дякую усім співробітникам СБУ, зокрема  контррозвідникам і слідчим, які, виконуючи доручення Президента України Володимира Зеленського, довели свій професіоналізм і провели цю блискавичну та небезпечну багаторівневу спецоперацію із затримання поки що народного депутата Медведчука. Жоден зрадник не уникне покарання і буде відповідати за Законом України. За всією строгістю, за всі злочини сьогодення, до яких призвели його особисті дії в тому числі» – зазначив голова СБУ.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*