Згадати минуле: у мережі показали, як виглядав Ужгород у 1985-1987 роках (ФОТО)

За останні 35 років Ужгород змінився до невпізнаваємості. Найбільше – в плані зелених насаджень та зелених зон. З кожним роком їх меншає, а нових будівель більшає.

Вже у ті роки на Київській набережній розпочались масштабні будівництва, на фото видно кілька будівельних кранів.

Ностальгічні світлини опублікував у мережі Костянтин Кіш, які він оцифрував. Як розповів ужгородець, ці фотографії відзняті з 1985 до 1987 року (можливо деякі раніше) для програми Закарпатської обласної телерадіокомпанії “Місто моє – гордість моя”. У той час фото використовували для створення заставки та фоторепортажів.

У програмі, яка виходила в ефір двічі на місяць, йшлося про Ужгород та ужгородців. Автор фото – професійний фотохудожник Володимир Рєпкін (Член Союзу фотохудожників України, Член Союзу професійних фотографів Ізраїлю, призер багатьох міжнародних фотовиставок). Режисер програми Валерій Коломієць. Автором та ведучим програми був Василь Ільницький.

На фото ви побачите площу Театральну з відомою усім “Короною”, зелені Київську набережну та Незалежності, площу Богдана Хмельницького, площу Поштову та Петефі, райони вулиць 8 Березня, Минайської, проспекту Свободи…

Втім, навіщо перераховувати? Дивіться світлини та ностальгуйте!

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*